Децентралізація влади: молодіжний погляд

Іллінецька міська мультимедійна бібліотека в партнерстві з ГО "Асоціація бібліотек Вінниччини" в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС) провели захід унеформальній зустрічі- кіноклуб, під час якої відбувся показ тематичних фільмів.

Учасники заходу - студенти Іллінецького державного аграрного коледжу переглянули ряд відеороликів про досягнення та плани Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади. Юнаки та дівчата активно обговорювали побачене, ділилися своїми думками з приводу подальшого розвитку ОТГ.

В процесі творчої дискусії, яку провела директор Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ Покрищук Н.Л. студенти, розділившись на 3 групи, висловлювали п'ять причин, згідно яких необхідно відвідати Іллінецьку міську ОТГ.

В роботі кіноклубу взяв участь - волонтер корпусу миру Гектор Рівера, що працює над молодіжним розвитком, який безпосередньо підтримував студентів та висловив бажання подальшої співпраці з бібліотекою.

Іллінецька міська мультимедійна бібліотека Іллінецької міської ОТГ

Кiлькiсть переглядiв: 686

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!

Система шкільного менеджменту School Champion