ПОЛОЖЕННЯ

про Почесні грамоти громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини»

Затверджено на засіданні Президії ГО «АБВ» 16 грудня 2008 року

1. Це положення визначає умови і порядок нагородження Почесними грамотами громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини» (ГО «АБВ») членів організації та колективи бібліотечних установ.

2. Нагородження Почесними грамотами «За відданість бібліотечній справі», «За професіоналізм», «За значну роботу з бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів», «За впровадження новітніх інформаційних технологій та проектну діяльність» встановлюється з метою сприяння розвитку бібліотечної справи на Вінниччині, удосконалення бібліографічного-інформаційного обслуговування мешканців області та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у бібліотечну справу.

3. Нагородження Почесними грамотами відбуваються щорічно: 30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек, 10 січня за підсумками роботи попереднього року та до ювілейних дат бібліотечних закладів і членів ГО «АБВ».

4. Почесні грамоти надаються Президією ГО «АБВ» за представленням (клопотанням) колективів бібліотек, професійних об’єднань.

5. До клопотання про нагородження Почесною грамотою ГО «АБВ» необхідно додати характеристику на представленого кандидата,в якій потрібно зазначити основні моменти його виробничої та громадської діяльності, його заслуги і досягнення як бібліотечного фахівця, зокрема особливості творчого підходу до вирішення актуальних питань роботи, впровадження інновацій

6. Клопотання разом з характеристикою подається на розгляд Президії ГО «АБВ» , яка розглядає подані матеріали і виносить рішення про нагородження.

7. Імена фахівців та назви трудових колективів, яким присуджена Почесна грамота ГО «АБВ представляються на веб-сторінці ГО «АБВ».


Кiлькiсть переглядiв: 1491

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!

Система шкільного менеджменту School Champion