Щорічна та звітно-виборна Конференція УБА «Розбудова громадянського суспільства: місія Української бібліотечної асоціації», 18 - 19 листопада 2015 р., м.Київ

Організатор:
УБА
Дата початку:
18.11
Дата завершення:
19.11
Час початку:
10:00
Час завершення:
17:00
Місце проведення заходу:
м.Київ
Опис:

Українська бібліотечна асоціація запрошує до участі у щорічній та звітно-виборній Конференції УБА«Розбудова громадянського суспільства: місія Української бібліотечної асоціації», що відбудеться 18-19 листопада 2015р. у м. Києві.

До участі за попередньою реєстрацією запрошуються члени та партнери УБА:керівники та провідні фахівці бібліотек, науковці, викладачі і студенти вищих навчальних закладів, видавці, автори, читачі, провайдери інформаційних послуг, інші зацікавлені особи.

Електронна реєстрація для участі у Конференції УБА відкрита тут з 5жовтня до 5 листопада 2015 р. Реєстраційний внесок відсутній. Витрати на проїзд, проживання, харчування – за рахунок учасників.

Право для голосування з процедурних питань та роздатковий матеріал надається тільки зареєстрованим учасникам Конференції - дійсним членам УБА за наявності членського квитка.

Передбачається випуск наукового збірника з матеріалами Конференції. Організаційний внесок за публікацію/примірник збірника матеріалів становить 100 грн. Оплататут.

Умови опублікування доповідейу збірнику матеріалів Конференції (електронне видання на CD):

- До опублікування приймаються матеріали українською та іноземними мовами, що не публікувалися раніше. Тексти доповідей мають бути подані в електронній формі у форматі MS Word (.doc або .rtf, назва файлу – прізвище автора латинськими літерами). Обсяг - до 3-х сторінок шрифтом Times New Roman 12, 1.5 інтервали.

- Структура тексту:

  • УДК,
  • прізвище, ім’я та по батькові (повністю) авторів,
  • назва установи, місто, країна,
  • заголовок публікації,
  • основний текст,
  • список використаних джерел у порядку посилання на них у тексті, відповідно до вимог чинних стандартів бібліографічного опису документів.

- Доповіді, що не відповідають означеним вище вимогам або без оплати оргвнеску, не будуть опубліковані.

- Редакційна колегія збірника залишає за собою право приймати остаточне рішення про відповідність матеріалів встановленим вимогам до наукових публікацій та включення матеріалів до збірника.

- Тексти доповідей необхідно надіслати до Оргкомітетудо 5 листопада 2015р. електронною поштоюза адресою ukrbibl@gmail.com разом зі скан-копією квитанції про сплату оргвнеску.

Запрошуємо до участі у щорічній та звітно-виборній Конференції УБА!

УБА

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!

Система шкільного менеджменту School Champion