I Інвестиційний форум з креативних індустрій, що відбудеться 21-22 лютого 2017 р. у м.Дніпро.

Партнер Української бібліотечної асоціації - Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро) – запрошу всіх бажаючих взяти участь у I Інвестиційному форумі з креативних індустрій, що відбудеться 21-22 лютого 2017 р. у м.Дніпро.

Тематика форуму - "Креативні індустрії для розвитку територій”. У програмі заходу - виступи спікерів, презентації та обговорення з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняних креативних індустрій та їх потенціал для розвитку територій.

Учасниками форуму стануть близько 200 творчих підприємців, розробників, менеджерів культури та представників профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

Попередня програма форуму тут https://goo.gl/FzdA3K.

Реєстрація спікерів за посиланням https://goo.gl/yxY4LQ (до 16 січня 2017 р.).

Реєстрація учасників – форма за посиланням https://goo.gl/forms/qfhmoZDkuEPBfv4A2 (до 5 лютого 2017 р.).

Участь у форумі безкоштовна. Організатори оплачують проїзд і проживання для запрошених спікерів та учасників з інших міст. Кількість місць обмежена.

Захід проводиться в рамках дворічного проекту «Містки громадської активності», що реалізується за фінансової підтримки ЄС. Партнери проекту: Центр культурного менеджменту (Львів), Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро), Українська бібліотечна асоціація (Київ), Фонд розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

Довідка

Креативні індустрії – форми підприємницької діяльності в сферах, що пов’язані з творчим пошуком та характеризуються органічним поєднанням і використанням знань, інформації та креативності.

Напрями креативних індустрій: аудіо-візуальна творчість (фільми, ТБ, радіо, нові медіа, музика); програмування, в тому числі створення розважальних та інтерактивних програм і комп’ютерних ігор; туризм; спорт; книги и преса; спадщина (музеї, бібліотеки, архіви та історичне середовище); перформативні мистецтва (театр, виконавське мистецтво і танок); візуальні мистецтва (галереї, архітектура, художній та антикварний ринок, мода, дизайн і ремесла) тощо.

Українська бібліотечна асоціація

Адміністративний координатор виконавчого офісу

Вікторія Польова

тел.: (044) 383-14-32

e-mail:

http://www.ula.org.ua

Кiлькiсть переглядiв: 620

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!

Система шкільного менеджменту School Champion