Обласний конкурс професійної майстерності молодих бібліотечних працівників «Молодіжне ДЕФІЛЕ»

ПОЛОЖЕННЯ про обласний конкурс професійної майстерності молодих бібліотечних працівників «Молодіжне ДЕФІЛЕ»

1. Загальні положення конкурсу «Молодіжного ДЕФІЛЕ»

1.1. Цим Положенням регламентується організація і проведення конкурсу професійної майстерності серед молодих бібліотечних працівниківВінницької області.

1.2. Проведення конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ» серед молодих бібліотечних працівників Вінницької області – одна з форм методичної роботи, спрямована на підвищення престижу і соціальної значущості професії бібліотечного працівника.

1.3. Організаторами конкурсу «Молодіжного ДЕФІЛЕ» є:

—­­управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації

—Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва

—обласний комітет профспілки працівників культури

—громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини».

1.4. Конкурс «Молодіжне ДЕФІЛЕ» направлений на підвищення професійної майстерності працівників бібліотечної галузі, виявлення, мотивація і підтримка талановитих бібліотекарів, розповсюдження передового досвіду та розширення діапазону професійного спілкування.

2. Мета та завдання конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ»

Конкурс«Молодіжне ДЕФІЛЕ»проводиться з метоювиявлення та розкриття яскравих, різносторонніх, творчих, ініціативних і талановитих працівників бібліотек Вінницької області, які готові і прагнуть до самореалізації та саморозвитку, стимулювання їх інноваційної діяльності, розширення професійних контактів, привернення уваги громадськості і зростання іміджу професії бібліотекаря, особливо серед молоді.

Завдання:

—сприяння збереженню і розвитку кадрового потенціалу бібліотек Вінницької області;
—стимулювання творчої діяльності молодих бібліотекарів регіону, надання допомоги в їх професійному зростанні ;
—залучення молодих фахівців до більш активної участі в модернізації бібліотечної справи; 
—формування позитивного соціального та професійного іміджу професії бібліотекаря;
—виявлення творчо працюючих бібліотечних фахівців ;
—підтримка і поширення успішного досвіду роботи молодих бібліотечних працівників. 

3. Організація та проведення конкурсу «Молодіжного ДЕФІЛЕ»

3.1.Підготовка та проведення конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ» здійснюється Оргкомітетом, який координує процес проходження усіх конкурсних заходів.

3.2. Функції оргкомітету конкурсу (далі — Оргкомітет) виконує Президія Громадської Організації «Асоціація бібліотек Вінниччини».

3.3. Для оцінки робіт формується компетентне журі, яке відповідає за об’єктивну оцінку представлених матеріалів та спільно з Президією ГО «Асоціація бібліотек Вінниччини » проводить підбиття підсумків, приймає рішення про визначення фіналістів та переможців. 

3.4. Заявки від молодих бібліотекарів для участь в конкурсі «Молодіжне ДЕФІЛЕ» приймаються без обмежень, але не менше, ніж 1 особа від ЦБС, бібліотек району, обласної та вузівської бібліотеки.

3.6. Конкурс «Молодіжне ДЕФІЛЕ» проводиться з 1 квітня до кінця вересня 2016 року.

3.7. Конкурс «Молодіжне ДЕФІЛЕ» проводиться в 2 тура.

Перший тур (заочний) – відбірковий, в ході якого визначається 5-7 кращих молодих бібліотекарів для участі в другому – фінальному турі.

4. Умови, терміни і етапи проведення конкурсу«Молодіжне ДЕФІЛЕ»

4.1. У конкурсі «Молодіжне ДЕФІЛЕ» беруть участь співробітники бібліотек у віці до 35 років.

4.2. Учасники конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ» у першому турі мають заповнити типовий бланк заявки

АНКЕТА

учасника обласного конкурсу професійної майстерності молодих бібліотечних працівників «Молодіжне ДЕФІЛЕ»

ПІБ

місце роботи

стаж роботи

дата народження

пріоритетні напрямки в роботі;

·викласти свою позицію по темі «Бібліотека і читач» в поетичному жанрі або есе (до 2 сторінок машинописного тексту, робота виконується в текстовому редакторі Word , шрифт Times New Roman, кегль тексту – 14, інтервал одинарний, поля по 2 см. з кожного боку, вирівнювання по ширині);

·підготувати відеоролик «Я і моя Бібліотека» ( до 5 хвилин, CD-диск). Це своєрідне портфоліо, тобто знайомство з учасником конкурсу, в якому конкурсант має представити себе як особистість, показати себе у професії, продемонструвати свої професійні досягнення. Відеоролик може бути виконаний у будь-якій програмі зі створення фільмів;

·підготувати рекомендаційне бібліографічне видання (покажчик, дайджест) з популяризації читання художньої літератури (паперовий, електронний формат CD-диск, онлайн-сервіс в Інтернеті – посилання);

·для презентації рекомендаційного бібліографічного видання підготувати буктрейлер (не більше 3 хвилин, викласти на каналі YouTube)

4.3. АНКЕТА учасника, письмова робота «Бібліотека і читач» надсилаються на електронну пошту науково-методичного відділу ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєваmetod@library.vn.ua до 20 квітня 2016 року.

Відеоролик «Я і моя Бібліотека» ( до 5 хвилин, CD-диск) надсилаються на поштову адресу 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 73. ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва науково-методичний відділдо 10 травня 2016 року, а рекомендаційне бібліографічне видання (паперовий формат і CD-диск )

до 1 липня 2016 року. Посилання про буктрейлер на каналі YouTube надсилається на електронну поштуmetod@library.vn.ua не пізніше 10 липня 2016 року.

4.4. Оцінка конкурсних робіт у першому турі закінчуєтьсядо 20 серпня 2016 року.

4.5. Оголошення учасників, що вийшли у другий тур відбувається 22 серпня 2016 року на сайті Громадської Організації «Асоціація бібліотек Вінниччини».

4.6.Конкурсанти, які пройдуть для участі у другому турі, мають підготувати наступні завдання:

– «Читай доки молодий» - презентація улюбленої книги конкурсанта (до 5 хвилин);

– творчий конкурс-хобі «Я не тільки бібліотекар».

4.7. Фінальний тур конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ» проходитиме у ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, у кінці вересня 2016 року на обласному святі присвяченому Всеукраїнському дню бібліотек.

4.8. Учасники конкурсу і переможці фінального туру «Молодіжного ДЕФІЛЕ» визначаються за сумою балів від журі, набраних в ході виконання конкурсних завдань .

5.Критерії оцінки конкурсу «Молодіжного ДЕФІЛЕ»:

- оригінальність ідеї, новаторство

- інформативність матеріалу

- рівень подання та оформлення роботи.

Максимальна оцінка критерію - 5 балів

6. Підбиття підсумків конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ»

6.1. Офіційне оголошення результатів конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ»

та відзначення переможців відбудеться у кінці вересня 2016 року на обласному святі присвяченому Всеукраїнському дню бібліотек.

6.2. Нагородження учасників конкурсу :

За підсумками фінальних конкурсних випробувань учасники, які мають найбільшу кількість балів, нагороджуються дипломи за зайняте I, II , III місце з врученням подарунків. Всі інші – отримують диплом учасника конкурсу «Молодіжне ДЕФІЛЕ» .

6.3. Підсумки конкурсу«Молодіжне ДЕФІЛЕ» оприлюднюються в ЗМІ, а також на сайті ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (www.library.vn.ua ) та в бюлетені ГО «Асоціація бібліотек Вінниччини » – «Наші новини».

Кiлькiсть переглядiв: 940

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!

Система шкільного менеджменту School Champion