Посольський фонд США збереження культурної спадщини оголошує конкурс проектів на 2016 рік

Посольський фонд США збереження культурної спадщини оголошує конкурс проектів на 2016 рік

ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПО 4 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка,надішліть заявку, форми та кошторис за зразками, які знаходяться у колонці «Більше інформації». Заявка та додатки приймаються лише в електронному вигляді по 4 грудня 2015 року за адресою:

Посольський фонд США збереження культурної спадщини (AFCP) підтримує збереження пам'яток культури та традиційних мистецьких форм.

З 2001 року Посольський фонд США збереження культурної спадщини надав фінансову підтримку більш як 800 проектам із понад 100 країн.

Підтримані проекти налічують відновлення стародавніх та історичних будівель, збереження рідкісних музейних колекцій, охорону важливих археологічних розкопок та документування зникаючих традиційних ремесел і корінних мов.

Понад $46 мільйонів доларів, які сукупно вкладено у ці проекти, демонструють повагу Сполучених Штатів до культурної спадщини інших країн. Список попередніх українських проектів, профінансованих Фондом можна побачити тут.

Додаткова інформація про умови конкурсу - 2016, зразки аплікаційної форми та кошторису знаходятьсяу колонці «Більше інформації» за посиланням: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/ambassadors-fund.html.

Контакти

  • Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні Посольський Фонд США збереження культурної спадщини Kyivafcp@state.gov (044) 521-5788
Кiлькiсть переглядiв: 665

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!

Система шкільного менеджменту School Champion