Міжнародний конгрес «Бібліотека як феномен культури»

23-24жовтня 2013 року група бібліотечних працівників – членів ГО «Асоціація бібліотек Вінниччини» брала участь у роботі Міжнародного конгресу «Бібліотека як феномен культури», що проходив у Національній бібліотеці Білорусії.

Конгрес об’єднав понад 500 делегатів з 18 країн світу: Білорусії, Казахстану, Латвії, Литви, Росії, Туреччини, Узбекистану, України, Чехії та інших країн. Це провідні спеціалісти бібліотек, музеїв, архівів, видавництв, освітніх, науково-дослідних закладів та організацій, представники законодавчої сфери та виконавчої влади, виробники програмного забезпечення та інформаційних продуктів.

Міжнародний конгрес «Бібліотека як феномен культури» включав роботу конференції «Інформаційне суспільство і суспільство знань: роль і місце бібліотек» та виставку «Електронні інформаційні ресурси та сервіси». Працювали секції «Менеджмент бібліотечної діяльності в умовах інформатизації суспільства», «Бібліотечні кадри, професія і освіта», «Бібліотеки в становленні і розвитку інформаційного суспільства», дискусійна площадка «Білоруська бібліотека майбутнього», круглий стіл з проекту «Віртуальна реконструкція спадщини Ю. Крашевського» та інші.

В ході роботи Конгресу було обговорено різноманітні аспекти функціонування бібліотек в умовах інформаційного суспільства, представленні технічні та технологічні інновації, піднято проблеми кадрового забезпечення бібліотек та питання бібліотечної статистики, відбулися презентації електронних інформаційних проектів, програмного забезпечення. Крім того, бібліотеки презентувався кращий досвід реалізації гуманістичних проектів.

Для учасників української делегації була організована екскурсія бібліотекою. Також ми відвідали бібліотеку Білоруського державного університету та ознайомилися з роботою Мінської обласної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна.

Фотоматеріали

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!