Шановні члени громадської організації«Асоціація бібліотек Вінниччини»!

Шановні члени громадської організації«Асоціація бібліотек Вінниччини»!

Напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, Президія громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини» запрошує Вас 20 вересня 2013 року взяти участь у роботі звітно-виборної конференції організації. Розпочнеться робота Конференції о 10.00 у приміщенні Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх). На Конференції буде представлено доповідь про діяльність організації, звіт ревізійної комісії. Ви зможете долучитися до обговорення основної доповіді.

Також повідомляємо, що з 1 січня 2013 року вступив в силу Закон України "Про громадські об'єднання", який регулює створення та діяльність громадських об'єднань. Згідно з розділом V "Прикінцеві та перехідні положення", статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій мають бути приведені у відповідність до Закону упродовж п'яти років з дня введення його в дію. Тому, на звітно-виборній конференції будуть розглянуті зміни, які потрібно внести до Статуту організації.

Пропонуємо делегувати повноваження усіх членів громадської організації вашого району делегації (до 5 осіб). Витрати на проїзд будуть компенсовані за рахунок ГО «АБВ».

Члени ГО «АБВ», які не зможуть безпосередньо прибути на конференцію, запрошуються до участі в режимі skype-конференції.

На конференції планується розробити проект резолюції ІІ обласного Бібліотечного форуму «Публічні бібліотеки регіону: нові реалії і вічні цінності», який відбудеться 27 вересня 2013 року. Під час роботи Форуму будуть вручені Почесні грамоти членам організації за поданням колективів та цінні подарунки.

Просимо надсилати свої пропозиції щодо Резолюції та нагороджень до 5 вересня 2013 року на електронну адресу: abv@library.vn.ua .

Закликаємо проявляти ініціативу та бути активними!

З повагою

Члени Президії громадської організації

«Асоціація бібліотек Вінниччини»

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!