Тульчинська бібліотека інформує про особливості місцевого самоврядування

В рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС) 31 травня Тульчинська районна бібліотека в партнерстві з ГО "Асоціація бібліотек Вінниччини" провели вуличну акцію "Бібліотека інформує про особливості місцевого самоврядування".

Проект реалізується спільно з партнерами: Асоціацією міст України (АМУ), Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В акції взяли участь представники Тульчинської міської ради Валерій Весняний, міський голова, Вікторія Вербовецька, провідний спеціаліст з питань стратегічного планування та інвестиційного розвитку та Анастасія Вігуржинська, інспектор з питань добору довідкового та інформаційного матеріалу для web сайту. Зацікавленим перехожим була надана інформація про особливості роботи Тульчинської міської ради після об’єднання. Бажаючі могли онлайн ознайомитись з роботою сайту Тульчинської ОТГ. Для цього працював спеціально облаштований ноутбук. Під час акції на сайті Тульчинської ОТГ було зроблено одне офіційне звернення.

Організатори акції розповсюджували інформаційні матеріали.

Докладніше Тульчинська центральна районна бібліотека >>>

Кiлькiсть переглядiв: 540

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!