У Вінниці створять інтерактивний "підручник" з історії України Вісник (Луцк)

У Вінниці стартував проект «Голоси живої історії», який вміщатиме відео-, аудіо- та текстові свідчення фахівців, очевидців та учасників історії — ХХ століття та новітньої.

Як повідомляє Vezha.vn.ua, до проекту будуть залучені близько тисячі працівників бібліотек по всій області — вони й знаходитимуть людей, котрі зможуть розповісти про ті чи інші події.

За словами Наталі Морозової (президент громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини»), до проекту будуть залучені близькотисячі працівників бібліотек по всій області — вони й знаходитимуть людей, котрі зможуть розповісти про ті чи інші події. Це будуть не тільки розмови зі старожилами, але й із нашими сучасниками — бійцями АТО, внутрішньо переміщеними особами, учасниками Революції Гідності. За словами керівниці проекту Галини Слотюк, усі записані інтерв’ю будуть зберігатися у спеціально створеному Фонді на базі оперативної системибібліотеки імені Тімірязєва, а у вільному доступі перші результати роботи можна буде побачити вже восени цього року.

Окрім бібліотекарів, учасниками проекту будуть різноманітні громадські організації, представники історичних товариств, викладачі (зокрема Донецького Національного університету).

Вісник (Луцк)

Кiлькiсть переглядiв: 464

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!