Вінницькі бібліотекарі створюють фонд усних свідчень "Голоси живої історії"

Бібліотекарі запишуть відео-свідчення вінничан, які протягом останніх кількох років були на вістрі подій в країні: учасники Революції Гідності, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, що мешкають на території області

У Вінниці розпочинають реалізовувати унікальний проект зі створення Фонду усних свідчень вінничан "Голоси живої історії", повідомляє Depo.Вінниця.

Проект "Голоси живої історії" реалізовуватимуть на території всієї області. Його ініціатори - бібліотекарі. Вони вже пройшли кілька тренінгів, запрошували для консультацій експертів.

"Реалізовуючи цей задум, ми не думаємо про сьогодення, ми працюємо на майбутнє. Хочемо побачити зріз того, що зараз відбувається в країні, як події в Україні бачить та сприймає конкретна людина. Для цього хочемо зібрати фонд усних історичних досліджень", - каже керівниця проекту "Голоси живої історії" Галина Слотюк.

Працювати із АТОвцями, кажуть ініціатори проекту, особливо важко: деякі із бійців є неконтактними, і не завжди вони зможуть відкритися та розповісти про сокровенне перед людиною, яку скажімо, вперше бачать. Тому розробляти запитання, їх послідовність, доречність, скурпульозність, глибину та точність допомагали науковці-історики із Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Докладніше

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2018

Цей сайт безкоштовний!