ДО ДНЯ ЄВРОПИ У ВІННИЦІ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТАНДАРТИ ЖУРНАЛІСТИКИ І ЦІННОСТІ УКРАЇНЦІВ

Цієї п’ятниці, 19 травня, напередодні Дня Європи, студентів факультетів журналістики, представників масмедіа, громадських організацій та активну молодь запрошують до обласної книгозбірні взяти участь у інтерактивній дискусії «Цінності українців в європейському контексті». В учасників буде можливість послухати лекцію головного редактора «Громадського радіо»Кирила Лукеренкопро стандарти журналістики і цінності українців. Дискусію про роль молоді у процесі демократичних реформ проведеБогдан Нагайло, представник Офісу зі сприяння демократії (DRI) в Україні. Також присутнім буде презентовано «Школу молодих лідерів» від DRI. Неформальне спілкування продовжиться за кавою.

Дискусія відбудеться у Відділі економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (початок о 15-00) в рамках «Школи молодих лідерів», підтриманої Офісом зі сприяння демократії (Democracy Reporting International), та ініціативи «Табір миру: українська молодь будує діалог» за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

Партнерами заходу виступають:

  • ГО Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»
  • ГО "Центр європейських ініціатив"
  • ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  • Центр європейської інформації у м. Вінниця
  • Асоціація бібліотек Вінниччини
  • БО «Соціальна служба «Віфанія»

Для участі у заході обов’язкова онлайн-реєстрація до 14:00 год. 18 травня 2017р.:

https://goo.gl/forms/ZSHuzozO1BCk4NMG3

Контакти:

Оксана Бондар,

ГО ВРЦІ «Креатив»

тел. 067-4331033,

oksana.bondar.v@gmail.com

*****************************************************

Захід проходить в рамках «Школи молодих лідерів» та ініціативи “Табір миру: українська молодь будує діалог» за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

Офіс зі сприяння демократії (Democracy Reporting International) у співпраці з Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» проводить «Школу молодих лідерів». Школа проходить в рамках проекту «Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб'єктів змін для сприяння ключовим політичним реформам». Проект впроваджується DRI у співпраці з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за фінасової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Кiлькiсть переглядiв: 389

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2018

Цей сайт безкоштовний!