Міжнародний семінар «Оцінка результатів діяльності бібліотеки та форми професійної мотивації бібліотекарів»

Шановні колеги!

Українська бібліотечна асоціація та Goethe-Institut в Україні запрошують на міжнародний семінар «Оцінка результатів діяльності бібліотеки та форми професійної мотивації бібліотекарів», що відбудеться 28-29 лютого 2016 р.у м. Києві у Goethe-Institut в Україні (м. Київ, вул. Волоська, 12/4).

Доповідачі: німецький та українські експерти з питань інноваційного менеджменту та маркетингу у бібліотечній справі.

Хеннелор Фогт, директор Міської бібліотеки міста Кельн, Німеччина, яку очолює з 2008. Протягом багатьох років була головою Ради "Інформація та бібліотека" Goethe-Institut та членом Комісії з управління Німецької Бібліотечної Асоціації. Пані Фогт є співредактором журналу «Бібліотека. Дослідження і практика», член Комітету ІФЛА «Metropolitan Libraries» і стратегічним радником Фундації Білла і Мелінди Гейтс. Вона виступає з лекціями, присвяченими орієнтації на споживача, маркетингу і бібліотекам, інноваційному менеджменту.

Українські експерти будуть визначені незабаром.

Модератори:

Валентина Пашкова, докт. іст. наук, доцент, координатор американських центрів Посольства США в Україні, віце-президент Української бібліотечної асоціації, член Комітету ІФЛА зі свободи доступу до інформації та свободи висловлення (FAIFE) у2012-2015рр., член Консультативного комітету Нагороди за доступ до навчання» Фундації Білла і Мелінди Гейтс у 2005 та 2006 рр., голова Наглядової ради програми «Бібліоміст» (2013-2015 рр.), Україна.

Ярослава Сошинська, канд. іст. наук, доцент Національного технічного університету України «КПІ», виконавчий директор Української бібліотечної асоціації, Україна.

На семінарі будуть розглянуті такі питання: інноваційні бібліотечні послуги, лобіювання бібліотечних інтересів, партнерство та спонсорство, критерії оцінки діяльності бібліотеки, мотивація бібліотекарів.

Цільова аудиторія семінару: керівники бібліотек вищої та середньої ланки, викладачі ВНЗ

Умови участі:

  1. До участі у семінарі запрошуються члени УБА або представники офіційного партнера УБА у 2016 році. Як поновити/оформити індивідуальне членство в УБА читайте тут. Як поновити/оформити офіційне партнерство читайте тут.
  2. Учасники семінару мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 150,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Реєстраційний внесок включає: два обіди, кава-паузи, роздаткові матеріали та сертифікати учасника. Звертаємо Вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 50 осіб.
  3. Учасники можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА у бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень.

Завершення реєстрації – 25 січня 2016 р., 10.00

Форма для реєстрації

Реквізити для оплати реєстраційного внеску

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ -21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у семінарі УБА 28-29.02.2016 _________(ПІБ).

Копії квитанцій про оплату реєстраційного внеску та запитання просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua.

Оплату можна здійснити через онлайн сервіс порталу УБА.

Контактна особа – Вікторія Польова, адміністративний координатор Виконавчого офісу УБА

(044) 383-14-32

(095) 417-45-60

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2018

Цей сайт безкоштовний!